0 552 591 1664

Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız 2009 yılında bir kısım AR-GE çalışmalarını tamamladı. Üretim pozisyonuna geçildi,2009 yılı sonu itibariyle ürün dağıtımı ve uygulamalara bayilerimiz aracılığı ile 5-6 ilde birden başlandı.

Firmamız yurtiçinde üniversiteler ve çeşitli yetkili kuruluşlarla ortak çalışmalar sonunda Almanya ve Ukrayna’da da araştırmalar yaptırmıştır, Ürünlerimiz; ISI, SU, SES, YANGIN yalıtımı özelliklerine göre sınıflandırılmış ve müşteri hizmetine sunulmuştur.

Yapılan her uygulamaya 7 yıl fabrika garantisi verilmektedir. Ürünlerimiz mevcut klasik uygulamalarla kıyaslanacak bir ürün Olmadığı gibi, EPS-XPS v.b. türevlerinin ülkemize, çevremize vereceği zararları da ortadan kaldırmaya hedeflemektedir. Çünkü; Klasik mantolama; yani Doğal ortamda 5 yıl ömrü olan bu tür malzemelere yapılan harcamaların, bina cephelerine 1 m2 yüzeye 15-17 kg. asılan yüklerin, üzerinde Biriktirdiği ısı nedeniyle çevreye sera etkisi yapan, çatlaması, patlaması kolay, dayanıksız ürünlerin üstelik yangını söndürülemeyen, çevreye zehir saçan, imha edilmesi mümkün Olmayan bu tür uygulamaların vereceği zararlardan Müşterilerimizi, Ülkemizi korumak hedeflerimizin en başında bulunmaktadır.

Misyonumuz ve Vizyonumuz

  • Ürünümüz ile ilgili ar-ge çalışmalarını daha da arttırmak, yurt içi ve yurt dışı piyasalarda ürünlerimizle firmamızı ve ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek.
  • Ürünümüzün kullanım alanlarını genişletmek.
  • İtibarını ve güvenini en yüksek düzeye çıkarmak.